Kategori
Sepetim

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

        Modern hayatı şekillendiren otomobillerin yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha aero dinamik araçlar oluşturmak için çalışan Bodykit Sepeti, 2010 yılında kurulmuştur.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran bodykit sepeti, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Bodykit sepeti yedek parça ve bodykit olmak üzere 2 ana sektörde faaliyet gösteren Aynı zamanda uzun yıllardan beri Bodykit imalatı ve toptan satışı yapmaktadır. Sizlerin desteği ile artık toptan fiyatına perakende satışlar ile hizmet vermeye devam edeceğiz.

        Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Bodykit Sepeti, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Bodykit Sepeti standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

FAALİYET KONULARIMIZ 2 ANA BAŞLIKTA AYRILMAKTADIR ;


BODYKİT , FAR STOP İTHALATI


İTHAL Gruptaki Tüm Ürünlerimizin Tamamının İTHALATI 'BODYKİTSEPETİNE' Aittir.Tüm İTHAL Ürünlerimiz  Sınıfının En Üst Kalitesi Tayvan İthalatıdır.
İthal Ürünlerimizin Tamamı 'BODYKİTSEPETİ' Güvencesi Altında Olup Garantili Ürünlerdir.
Toptan Ve Perakende Satışımız Mevcuttur.
Güncel Ürün Listesi için İletişime Geçerek Lütfen GÜNCEL LİSTE İsteyiniz.

İthalat Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir? – MRC Foreign Trade


PLASTİK BODYKİT İMALATI


Tüm Plastik Bodykit Ürünlerimiz Gerçek ABS Plastik Ham Maddesi İle Üretilmektedir.Plastik Ürünlerimizin Tamamı Esnek Yapıya Sahip Olup Tüm Marka Modellere Uyum Ve Uzun Ömürlü Kullanım Garantili Gönderilmektedir.Yerli İmalat Ürünlerimizin Tamamının Modellemesi Bizzat Kendi Ustalarımız Tarafından Yapılmakta Olup , İstanbul Hadımköy de Bulunan İş Ortağımız Tarafından Üretilmektedir.Güncel Model Kalıp Sayımız 876 Adet Olup Kalıplarımızın Tüm Testleri Araçlar Üzerinde Yapılmıştır.

Makine İmalat - Onatus